Официальное обращение ПАТ "Днепропетровскгаз" к Андрею Иванченко и Александру Масленкову

Руководство ПАТ «Дніпропетровськгаз» обратилось в редакцию с просьбой распространить через средства массовой информации официальное обращение с приглашением на работу руководителем Горгаза Каменского Андрея Иванченко и главным инженером Горгаза Каменского Александра Масленкова.

В обращении ПАТ «Дніпропетровськгаз» сказано: "Руководствуясь пожеланием А.Г.Иванченко обратиться к нему по телефону, через e-mail или другим удобным способом, обращаемся к нему удобным нам способом через публикацию в СМИ".

Публикуем полный текст обращения:

Правління ПАТ «Дніпропетровськгаз» вважає за необхідне підійти до вирішення всіх питань газового господарства міста Кам’янське комплексно. Так, до раніше запропонованої посади керівника Кам’янського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» Андрію Іванченку, пропонуємо обійняти посаду головного інженера міськгазу заступнику міського голови м. Кам’янське Олександру Масленкову.

У разі згоди обійняти запропоновану посаду Олександру Масленкову необхідно буде разом з новим керівником Кам’янського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» вирішувати питання забезпечення стабільної безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання м. Кам’янське, м. Жовті Води, м. Верхньодніпровськ, м. Солоне, м. П'ятихатки та інші міста і села, що знаходяться в зоні обслуговування Кам’янського відділення.

Щодо пропозиції Андрію Іванченку обійняти посаду керівника міськгазу м. Кам’янське, зауважуємо, що 20 грудня 2016 року у своєму коментарі Голова Правління ПАТ «Дніпропетровськгаз» чітко вказав адресу, за якою необхідно звернутися пану Андрію для укладання трудового контракту з нашою компанією, - коментує спеціаліст по зв’язкам з громадськістю та пресою Олена Лобач. – Тому ми звертаємось за допомогою газети «Событие» (м. Кам’янське) до Андрія Іванченка та Олександра Масленкова з офіційною пропозицією прийти 22 грудня 2016 року о 9.00 за адресою: м. Дніпро, вул. Шевченка, 2 на співбесіду із членами правління. З кваліфікаційними вимогами до запропонованих посад можна ознайомитись на офіційному сайті ПАТ «Дніпропетровськгаз» у розділі «Робота і кар’єра» за посиланням https://dp.104.ua/ua/informacija-pro-kompaniju/career/vakansiji-ta-vidbir-kandidativ/id/vakansiji-ta-vidbir-kandidativ-11433#sub11436.

ПАТ «Дніпропетровськгаз» розраховує на підтримку і негайну реакцію з боку міського голови м. Кам’янське Андрія Білоусова та сподівається на майбутню плідну співпрацю з новою командою керівників Кам’янського відділення.

Нагадуємо, що вже дві доби (під час опалювального сезону!) Кам’янське відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» залишається без керманича.

В свою очередь, мы обязуемся распространить это обращение через все известные нам СМИ города Каменское.