Возглавит ли депутат Иванченко Горгаз Каменского?

Депутат Каменское Андрей Иванченко

С официальным предложением к Андрею Иванченко возглавить Горгаз города Каменское обратилось руководство «Дніпропетровськгаза». По инициативе депутата Иванченко нынешний руководитель Горгаза Григорий Макух освобожден от занимаемой должности.

Приводим полный текст предложения руководства «Дніпропетровськгаз» к Андрею Иванченко:

Відкрита пропозиція керівництва ПАТ «Дніпропетровськгаз» очільникам міста Кам’янське

16 грудня 2016 року на сесії Кам’янської міської ради була підтримана ініціатива місцевого депутата Андрія Іванченка про висловлення недовіри до керівництва Кам’янського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» в особі начальника Григорія Макуха. З огляду на вищезазначене та у зв’язку з рядом причин, а саме: не обмеження розподілу природного газу підприємствам ТКЕ міста з причини відсутності підтверджених Оператором єдиної газотранспортної системи України планових обсягів природного газу; системна несплата підприємствами ТКЕ міста за послуги з розподілу природного газу; постійне зростанням дебіторської заборгованості населення м. Кам’янське за використаний природний газ перед постачальником, керівництво ПАТ «Дніпропетровськгаз» прийняло рішення про відсторонення від виконання своїх посадових обов’язків Григорія Макуха та офіційно пропонує обійняти посаду начальника міськгазу м. Кам’янське Андрію Іванченку. Керівництво ПАТ «Дніпропетровськгаз» просить Кам’янського міського голову Андрія Білоусова посприяти у вирішенні питання щодо призначення депутата Андрія Іванченка на запропоновану посаду.

Враховуючи дуже активну позицію та глибокі знання у газовій сфері, Андрію Іванченку на посаді очільника газового господарства доведеться вирішувати у правовому полі такі питання, пов’язані з життєзабезпеченням міста:

- забезпечення планових обсягів природного газу на опалювальній сезон 2016-217 рр. (підтверджених Оператором єдиної газотранспортної системи України) підприємству ПАТ «Дніпровська (Дніпродзержинська) теплоелектроцентраль»;

- вирішення питання системної несплати заборгованості підприємствами ТКЕ міста за розподіл природного газу. Нині борг ПАТ «Дніпровська (Дніпродзержинська) теплоелектроцентраль» та Тепломережі КП КМР перед ПАТ «Дніпропетровськгаз» перевищують 16 млн. грн.;

- зменшення дебіторської заборгованості населення м. Кам’янське за використаний природний газ перед постачальником, яка станом на 01.12.2016 року становить понад  100 млн. грн.;

- забезпечення дотримання у своїй роботі підприємством вимог Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 вересня 2015 року № 2498 та інших нормативних документів, які регулюють взаємовідносини в газовій сфері.

Враховуючи вищевикладене, керівництво ПАТ «Дніпропетровськгаз» переконане, що Андрію Іванченку з його професіоналізмом, великим досвідом і невичерпною енергією з легкістю вдасться вирішити всі проблеми, пов’язані із забезпеченням газопостачання міста, та в подальшому сприяти зміцненню економічного потенціалу м. Кам’янське та підвищення якості життя людей. А колектив ПАТ «Дніпропетровськгаз», зі свого боку, щиро підтримає пана Андрія та сприятиме в його починаннях.