Про зміну тарифів на послуги КВП КМР “Міськводоканал”

Інформація про зміну тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) комунального виробничого підприємства Кам’янської міської ради «Міськводоканал»
Доводимо до відома споживачів, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбудеться 22.03.2017 року за адресою м. Київ, вул. Смоленська, 19 буде встановлено тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для КВП КМР «Міськводоканал».
Постановою НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КВП КМР «Міськводоканал» буде встановлено тарифи:
– на централізоване водопостачання – 5,94 грн. за 1м³ без ПДВ (7,13 грн. за 1 м³ з ПДВ);
– на централізоване водовідведення – 5,01 грн. за 1м³ без ПДВ (6,01 грн. за 1 м³ з ПДВ).
– на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 6,47 грн. за 1м³ без ПДВ (7,76 грн. за 1 м³ з ПДВ);
– на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 5,37 грн. за 1м³ без ПДВ (6,44 грн. за 1 м³ з ПДВ).
Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.