Посібник з вибору ліхтарика

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Хочете купити новий ліхтар, але не знаєте, як зорієнтуватися у величезній кількості товарів на ринку? Ми підготували практичний посібник, який спростить процес вибору найбільш придатного для вашої діяльності ліхтарика.

Почнемо з продуктивності

Звичайно, потужне джерело світла потребує постійної подачі енергії. Тому слід подумати про елементи живлення, які будуть джерелом струму. Існують два шляхи: або вибираєте ліхтарик зі змінними батарейками, або з вбудованим акумулятором, що перезаряджається. Кожен варіант має свої плюси і мінуси. Запасні батарейки не займають багато місця в рюкзаку, а при необхідності їх можна легко та швидко встановити у корпус ліхтаря. Акумуляторний ліхтар можна заряджати багато разів, однак у польових умовах цей варіант виявляється менш практичним.

Потужність ліхтарика (світловіддача)

При виборі важливо визначитися, наскільки потужний ліхтар потрібен. Якщо необхідно джерело світла за типом налобного з цього каталогу https://www.aks.ua/uk/catalog/fonar/tip-fonarika/nalobnyi, щоб час від часу знаходити предмети у своєму наметі, то, безумовно, не потрібна така потужна модель ліхтаря, як мандрівникам нічним пейзажем або дослідниками підземелля. Люмен – одиниця виміру потужності світлового потоку. Значення визначає, скільки світла випромінює ліхтарик за секунду. Чим вище показник, тим яскравішим буде світло ліхтарика. Споживання енергії прямо пропорційне ефективності лампи, тому ліхтарі з вищим значенням споживають більше енергії. Є моделі, які дозволяють встановити значення світлового потоку відповідно до ваших вимог, тому можна регулювати інтенсивність світла відповідно до ваших конкретних потреб.

Дальність променя

Ще один параметр, який може вплинути на вибір моделі. Значення вказує максимальну відстань, на якій ліхтар працюватиме ефективно, тобто видаватиме достатньою кількістю світла. Відстань променя залежить від потужності ліхтарика. Цей показник важливий для тактичних ліхтарів із цього списку https://www.aks.ua/uk/catalog/fonar/tip-fonarika/takticheskii.

Час автономної роботи

Параметр вимірюється в годинах та визначає, скільки часу зможе працювати ліхтар при використанні нових батарей. Час залежить від потужності ліхтарика та кількості встановлених осередків живлення. Таким чином автономність вказується для кожного окремого режиму роботи лампи.

Ударостійкість

Стійкість ліхтаря перевіряється шістьма повторними падіннями з розрахункової відстані. Опір вказаний у метрах. Тест гарантує, що ліхтарик залишиться працездатним навіть після кількох небажаних падінь.

Отже, вибираючи ліхтарик, не забудьте переконатись, що він дозволяє регулювати світловий потік, дальність променя світла та має кілька режимів роботи. Крім того, уточніть, чи він водонепроникний як мінімум за категорією IPX4.

16.08.2022
Категорія: Новини
Теґи: вибір де купити лихтарик