У Кам’янському чоловік забив сусіда до смерті за відмову повернути електроінструмент

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Поліцейські з’ясували, що 22 вересня чоловік помітив у сусіда електроінструмент, забрав його собі та відмовився повертати. Ображений сусід розповів про конфлікт своєму старшому братові. Родичі вирішили самостійно розібратися із чоловіком та повернути майно.

25 вересня брати зустріли сусіда на вулиці і всі разом пішли до нього додому. В помешканні між чоловіками виникла сварка, яка переросла у бійку. Під час сутички один з братів побив 43-річного господаря. Від отриманих травм той помер на місці події.

За погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою злочинцю повідомили про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть) Кримінального кодексу України. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.