У Марганці юнак викрав з ґанку магазину український стяг

20-річний місцевий мешканець зняв прапор України з флагштока біля магазину та відніс собі додому.
6 жовтня до поліції надійшло повідомлення про крадіжку стяга з ґанку магазину по вулиці Єдності у місті Марганець. Власник магазину надав поліцейським відео з камер спостереження, на якому невідомий краде державний прапор.
Дільничні офіцери поліції за декілька годин встановили особу зловмисника – ним виявився місцевий 20-річний юнак. Як з’ясувалося, хлопець зберігав викрадений прапор вдома. Він видав його поліцейським разом із металевим держаком. Свій вчинок він пояснив бажанням мати український стяг у себе вдома.
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років. Наразі вирішується питання про вручення юнаку повідомлення про підозру.