У Дніпрі конфлікт між чоловіками закінчився вбивством

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Злочинець напав на дніпрянина у під’їзді та завдав смертельне поранення ножем у груди. 

31 жовтня близько 20:40 до поліції надійшло повідомлення про те, що у під’їзді одного з будинків в Амур-Нижньодніпровському районі обласного центру виявили тіло місцевого мешканця з тілесними ушкодженнями.

Як з’ясували правоохоронці, цього дня на вулиці у 44-річного дніпрянина стався конфлікт з іншим чоловіком. Останній прийшов до потерпілого та у під’їзді завдав йому ножове поранення у груди. Від отриманих травм той помер.

Працівники відділення поліції № 1 Дніпровського районного управління поліції встановили причетного до вбивства 39-річного чоловіка та затримали його в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. На місці злочину правоохоронці вилучили ніж, яким було поранено потерпілого.

1 листопада слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Максимальне покарання, передбачене за даний злочин, – до 15 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.