Під час вранішньої атаки окупаційні війська застосували 69 ракет, – Командування ПС ЗСУ

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Російські окупанти продовжують терор проти мирних громадян України, атакуючи об’єкти критичної інфраструктури нашої країни.

Так, 29 грудня ворог здійснив черговий масований обстріл України ракетами та дронами-камікадзе. За інформацією Командування Повітряних Сил ЗСУ, вночі на східному напрямку протиповітряною обороною знищено 11 баражуючих боєприпасів «Shahed-131/136».

Також у Командуванні ПС ЗСУ повідомили, що близько 7:00 ворог атакував Україну крилатими ракетами повітряного базування «Х-101»/«Х-555» із стратегічних бомбардувальників «Ту-95МС» з району Волгодонська Ростовської області та північного району Каспійського моря, а також крилатими ракетами «Калібр» із кораблів у Чорному морі.

Крім того, здійснено до шести пусків крилатих ракет «Х-22» та «Х-32» з дальніх бомбардувальників «Ту-22М3», два пуски протирадіолокаційних ракет «Х-31П».

Також окупанти застосували зенітні керовані ракети «С-300» по об’єктах інфраструктури прифронтових міст.

Усього, за попередніми даними, окупаційні війська застосували 69 ракет.

Силами і засобами Повітряних Сил, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України, знищено 54 ворожі крилаті ракети, проінформували у Командуванні ПС ЗСУ.