У Павлограді затримали грабіжника, що намагався втекти з чужим велосипедом

Злочинець намагався втекти з велосипедом 68-річного чоловіка, але його затримали очевидці пограбування.
15 квітня близько 14.30 68-річний павлоградець залишив свій велосипед біля одного з торгівельних центрів по вул. Соборній в місті. Повернувшись за декілька хвилин, він побачив невідомого чоловіка, який намагався втекти з його транспортним засобом. Власник велосипеда самотужки намагався затримати грабіжника, але це йому не вдалося. На допомогу чоловікові прийшли очевидці пограбування, які зупинили злочинця та тримали його до приїзду слідчо-оперативної групи поліції.
Грабіжником виявився 45-річний місцевий мешканець, який раніше притягався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Велосипед повернули власнику.
Слідчий Павлоградського районного відділу поліції за узгодженням з окружною прокуратурою повідомив затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на час досудового розслідування.