На в’їзді в Кам’янське народилася дитина

Здорову, доношену дівчинку у нестандартних умовах – в машині швидкої – народила мешканка Кам’янського району. Сталося це на під’їзді до м. Кам’янське. Про подію розповіла завідувачка міської станції обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Лариса Биданцева.
Виклик до 29-річної жінки, у якої розпочалися четверті пологи, до медиків швидкої надійшов вчора, 4 травня, о 15:56. Як з’ясувалося, жінка не перебувала на обліку у пологовому будинку, між тим термін вагітності вже був приблизно 35-37 тижнів.
Пологи почались на під’їзді до м. Кам’янське та були ускладнені тазовим передлежанням плоду.
«Медсестра не розгубилась, і завдяки досвіту і професіоналізму пологи відбулись без ускладнень, народилась здорова, доношена дівчинка. Мати і дитина почували себе задовільно і були госпіталізовані до пологового будинку м. Кам’янське. Здоров’я і миру їм», – написала Лариса Биданцева.