Дітей Дніпропетровщини запрошують долучитись до фестивалю оберегів для захисників

З 29 по 31 травня в приміщені Дніпропетровської обласної ради триватиме обласний Фестиваль дитячих оберегів для воїна «Дякую, солдате, за життя!», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Про це повідомили в облраді.
До участі у фестивалі запрошуються учні 4-11 класів. Вони мають підготувати творчу роботу, яка відповідає загальній ідеї заходу.
Фестиваль проводиться у двох вікових категоріях: середня — від 10 до 13 років і старша — від 14 до 17 років та у трьох номінаціях: «Оберіг для воїна» — поробки, малюнки, тощо; «Нарис»; «Поезія».
Важливо, що кожна територіальна громада регіону може представити на конкурсі не більше 5 творчих робіт.
Готові роботи слід надсилати за адресами:
«Нова Пошта»: проспект Олександра Поля, 8а, м. Дніпро, відділення N7 (контактна особа — Бідняк Н.В., тел. 050-502-34-65);
«Укрпошта»: проспект Пушкіна, 21, м. Дніпро, 49101. Поштове відділення 49101 (контактна особа — Лимар Т.О., тел. 096-900-65-79).
На роботах обов’язково вказуйте прізвище, ім’я учасника, його вік, територіальну громаду, школу, контактний телефон (власний або батьків). Усі творчі роботи будуть передані захисникам та захисницям України, а учасники фестивалю отримають електронні дипломи.