Як співвласникам житла домовитися про порядок спільного користування нерухомістю?

Співвласники житла, які мають квартиру або будинок у спільній частковій власності і проживають на одній території, змушені домовлятися про порядок користування спільним майном. Це особливо актуально для приміщень, які неможливо розділити на частини для роздільного користування відповідно до частками. Розглянемо, які варіанти виходу з ситуації пропонує сучасна Юриспруденція.
Поради адвоката з житлових спорів
Якщо має місце факт спільного користування загальним приміщенням двома і більше власниками, то можна домовитися про порядок проживання в усній або письмовій формі. Будь-який досвідчений адвокат з житлових суперечок порекомендує оформити цю домовленість документально. Для таких випадків існує спеціальна форма цивільно-правового договору про порядок користування спільною нерухомістю. Важливо відобразити в договорі всі істотні аспекти користування житлоплощею і спільним майном, щоб усунути будь-які непорозуміння і суперечки між співвласниками нерухомості.
У разі, якщо прийти до компромісу і домовитися про порядок користування загальною житлоплощею у співвласників не виходить, можна винести розгляд питання в судову площину. Допомогти здобути перемогу в подібних процесах допоможе кваліфікований адвокат по житлових спорах, ознайомитися з послугами якого можна тут mib.od.ua. професійно вивчена справа, розроблена стратегія і грамотно складений позов до суду – вагома заявка на виграш. Професійний адвокат по житлових спорах не тільки подасть документи до суду і буде супроводжувати справу, а й візьме на себе збір доказів правоти свого підзахисного.
Головні фактори виграшу справи в суді
Судовий розгляд житлових спорів про порядок користування спільною нерухомістю, з високою ймовірністю обернеться виграшем при декількох умовах. По-перше, варто підшукати хорошого адвоката по житлових спорах, на рахунку якого не один подібний виграний процес. По-друге, слід об’єктивно оцінити і врахувати фактори, які можуть вплинути на результат. Наприклад, значення має те, чи є у співвласників житла інша нерухомість, як вони використовували житлоплощу до спору, можливість перепланування та інших конструктивних змін житла та ін.
При розробці стратегії досвідчені адвокати також уважно вивчають ситуацію в родині своїх підопічних. Має значення склад і кількість членів сім’ї співвласників нерухомості, оскільки це може вплинути на порядок користування спільним майном. Не менш істотним аспектом, на який обов’язково зверне увагу кваліфікований юрист, є наявність хронічних захворювань у сторін, які можуть вплинути на спільне використання спільної території. Дізнатися більше факторів виграшу подібних суперечок в суді, а також скористатися допомогою кваліфікованого адвоката з житлового права можна тут mib.od.ua.
Категорія: Реклама
Теґи: адвокат з житлових суперечок співвласники житла спільне користування