Кондиціонери: переваги та етапи монтажу

Кондиціонер є обладнанням, яке призначене для підтримки комфортного температурного режиму та оптимального рівня вологості всередині приміщення. Щоб техніка якісно справлялася зі своїми функціями, встановлення кондиціонерів має бути грамотним. Довірити виконання робіт краще справжнім професіоналам своєї справи, які не припустяться різних помилок.
У чому полягають переваги кондиціонерів?
На початку варто розібратися з сильними сторонами кліматичної техніки. Серед них:
- Комфорт. У спекотну погоду у вашому будинку пануватиме приємна прохолода. Рівень вологості повітря при цьому є оптимальним, що позитивно вплине на ваш комфорт.
- Поліпшення якості повітря. Деякі моделі обладнання оснащуються фільтрами. Вони вловлюватимуть пил, бактерії, пилок та інші алергени.
- Захист від надмірної вологості. Кондиціонер допоможе контролювати рівень вологості у приміщенні. Завдяки цьому ризик утворення плісняви та конденсату на поверхнях виключено.
- Захист обладнання. У спекотну погоду дорога техніка, яка є у вашому будинку, не перегріватиметься. Вона прослужить набагато довше, тому ви не зіткнетеся з непередбаченими витратами.
До того ж, сучасні кондиціонери мають функції енергозбереження. Це дозволить суттєво заощадити на оплаті електричної енергії.
Етапи монтажу кондиціонера
Такі роботи складаються із деяких важливих кроків. Розглянемо кожен із них докладніше:
- підготовка приміщення: переконайтеся, що в кімнаті є необхідне місце для внутрішнього блоку та доступ до зовнішнього блоку для підключення трубопроводів;
- монтаж зовнішнього блоку: зовнішній блок кондиціонера встановлюється на зовнішній стороні будівлі або балконі з урахуванням необхідної відстані від стін та інших перешкод для забезпечення нормальної циркуляції повітря;
- прокладання трубопроводів: спеціальні мідні труби з’єднують внутрішній та зовнішній блоки кондиціонера для передачі холодоагенту;
- встановлення внутрішнього блоку: внутрішній блок обладнання монтують усередині приміщення на оптимальній висоті від підлоги з урахуванням ефективного розподілу повітряного потоку;
- підключення електрики: кондиціонер вимагає підключення до електромережі для роботи, тому потрібно встановити спеціальний розетковий блок та прокласти проводку до обох блоків;
- вакуумування та заправка холодоагентом: після встановлення всіх компонентів системи проводиться вакуумування трубопроводів для видалення повітря та заправка системи холодоагентом для забезпечення правильної роботи кондиціонера.
Впоратися з такими завданнями самотужки дуже складно. Саме тому варто довірити виконання робіт досвідченим професіоналам, які грамотно встановлять кліматичну техніку та забезпечать її стабільне функціонування!