Обвислі груди після годування: що робити?

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Щоб зрозуміти, як повернути колишню підтягнутість і привабливі форми молочних залоз, варто розібратися, чому груди обвисають, і які ефективні способи їхньої підтяжки існують на сьогодні. У цій статті ми розглянемо основні причини цієї проблеми, і розповімо, чому для її виправлення найкраще підходять вертикальна, циркулярна або якірна підтяжка грудей: https://d-med.com.ua/plastichna-hirurgiya/plastika-grudej/pidtyazhka-grudej/

Чому обвисають груди після пологів і годування

Оскільки в молочних залозах немає м’язів, простими фізичними вправами їх неможливо якось змінити. Форма грудей підтримується спеціальними зв’язками, які покликані витримувати певне навантаження. В основному ж тут присутні залозисті та жирові тканини.

Питання, як після пологів підтягнути груди, виникає з таких причин:

  • Молочні залози наливаються молоком і стають важчими в період вагітності та після пологів. Зв’язки, що підтримують форму, не завжди справляються зі збільшеним навантаженням і поступово починають розтягуватися під його впливом. Самі на місце вони не повертаються, і в такому разі допоможе тільки підтяжка. На вищому рівні цю процедуру виконують профільні фахівці клініки Daily Medical.
  • Зміна гормонального фону, що провокує утворення жирової тканини в молочних залозах. Це також призводить до розтягування зв’язок.

Підтяжка грудей після пологів і годування може знадобитися і через недотримання певних правил:

  • неправильне зціджування молока;
  • неправильна поза під час ГВ;
  • порушення техніки годування;
  • різка відмова від лактації в перші півроку.

Як підтягнути груди

Найефективніший спосіб приведення грудей до ладу – мастопексія. Це підтяжка шляхом хірургічного втручання. При цьому можливі такі маніпуляції: зміна положення соска, усунення шкіри та залозистої тканини. Необхідність будь-якого з цих заходів зумовлена ступенем птозу (опущення грудей) та індивідуальними особливостями організму. Загалом існують 3 стадії птозу і псевдоптоз (коли груди просто візуально мають обвислий вигляд).

Якщо обвисли груди після пологів, що робити за певного ступеня обвисання, вирішує лікар. Існують такі техніки підтяжки:

  • Периареолярна. Використовується при невеликому опущенні молочних залоз (птоз 1 ступеня). Під час хірургічного впливу розрізи робляться навколо ареоли. Після висічення тканин накладаються шви. Після загоєння рубці залишаються непомітними.
  • Вертикальна. Задіюється при птозі 2 ступеня (помірному опущенні сосків). Розріз здійснюється навколо ареоли і йде вниз до грудної складки.
  • Якірна. Підходить навіть при значному опущенні грудей. Розріз починається як при вертикальному методі, але доповнюється проходом уздовж грудної складки.

Особливості проведення мастопексії

Використання цього методу повністю знімає питання, чи можливо підтягнути груди після годування. Сама операція проводиться під загальним наркозом і триває в середньому 2-3 години (конкретний час залежить від складності завдання, обраного методу та інших чинників). Використання сучасних технологій дає змогу поєднати процедуру зі встановленням імплантів для коригування об’єму грудей. Рубці після хірургічного впливу залишаються акуратні, малопомітні.

Після завершення операції пацієнтка залишається в клініці на 1-2 доби, після чого вирушає додому. Зняття швів відбувається на 7-10 день. Відновлювальний період із дотриманням певних правил триває 3-4 тижні. Остаточний результат видно після закінчення 2-4 місяців.

Профільні фахівці клініки Daily Medica гарантують безпечну корекцію форми грудей з досягненням очікуваного результату за доступними цінами. До переваг Центру пластичної хірургії Дейлі Медікал належать прозоре ціноутворення та акредитація першого ступеня від МОЗ України.