У Дніпрі позбавлена прав водійка керувала автівкою з різними номерними знаками

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Вчора близько 3-ї години ночі патрульний екіпаж зупинив у Чечелівському районі автомобіль «Renault», який мав різні номерні знаки. За кермом перебувала 34-річна водійка.

Як повідомили у патрульній поліції, з’ясувалося, що жінка була нещодавно позбавлена судом права керування на 10 років та вже притягалася до відповідальності за керування транспортним засобом, будучи позбавленою прав керування.

Порушниця до того ж мала ознаки алкогольного сп’яніння, проте проходити освідування у встановленому законом порядку відмовилася. Патрульні склали на неї адміністративні матеріали за ч. 3 ст. 130 (керування у стані сп’яніння) та ст. 121-3 (порушення вимог законодавства щодо використання номерних знаків) КУпАП.

Оскільки в діях кермувальниці вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст. 382 (невиконання судового рішення) ККУ, на місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу. Громадянку відсторонили від керування авто.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі водійка Honda збила мотоцикліста, що їздив на чужих номерах.