Наслідки падіння дрона у Кам’янському: ситуація на ранок

Всю ніч комунальники разом із робітниками ДСНС усували наслідки падіння та вибуху БпЛА на одній з вулиць центру Кам’янського.
На місці знаходяться мер міста Андрій Білоусов, очільник РВА Олег Гапіч, керівництво ДСНС та робітники «Добробуту», «ЕККО-СІТІ» та інших підприємств.
Більшість квартир у житловому фонді, де вибиті стекла, вже захищені від холоду за допомогою ОСБ та плівки.
Тривають роботи в адміністративних будівлях.
З вулиць прибирають наслідки вибуху.
Як повідомив мер міста Андрій Білоусов, за попередньою інформацією, травмована одна людина – 64-річна жінка. Їй надали всю необхідну допомогу. Лікуватиметься вдома. Також було пошкоджено п’ять житлових будинків, один коледж, два автомобілі, вибито 259 вікон.
«На місце надзвичайної події одразу прибули ДСНС, поліція, міські служби – «Добробут», «Міськсвітло», аварійна служба та інші. У першу чергу було прибрано обірвані дроти, відновлено вуличне освітлення та виконано закриття вибитих вікон плівкою та OSB. До ліквідації наслідків залучено три одиниці техніки та понад 20 працівників. Комунальні служби продовжують працювати над усуненням наслідків падіння дрона.
У разі необхідності звертайтеся до Єдиної диспетчерської служби на номери телефонів: (067) 000 1546, (073) 700 1546, (050) 154 1546, (0569) 56 0101.
Дякую всім службам за оперативність. Всім тихого та безпечного дня!» — повідомив Андрій Білоусов.
За інформацією начальника Дніпропетровської ОВА, вночі ворог спрямував на область безпілотники. Працювала ППО.
Категорія: Відео, Війна, Влада
Теґи: Андрій Білоусов війна дрон-камікадзе Кам'янське комунальники