У Нікополі ворожий дрон атакував енергетиків

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ворожий FPV-дрон атакував машину енергетиків, які працювали над відновленням електромереж, пошкоджених унаслідок бойових дій в Нікополі. Про це повідомили у «ДТЕК Дніпровські електромережі».

За інформацією організації, вранці 7 грудня, коли ремонтна бригада АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі» виконувала відновлювальні роботи на одній з адрес, електромонтер, який перебував у кошику підіймача, помітив ворожий дрон, що рухався в їхній бік.

Енергетики оперативно сховалися в підвалі найближчого будинку. За кілька хвилин дрон влетів у службовий автомобіль та вибухнув. Завдяки оперативним діям бригади ніхто не постраждав, однак автомобіль зазнав значних пошкоджень: зруйновано кабіну та стрілу автопідіймача.

Енергетиків евакуювали іншою автівкою та доставили в безпечне місце.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Нікополі рятувальники потрапили під повторний ворожий обстріл.