Комісія Верховної Ради перевірила зведення фортифікаційних споруд на Дніпропетровщині

Після резонансних публікацій у ЗМІ комісія Верховної Ради завітала на Дніпропетровщину, щоб перевірити стан зведення фортифікаційних споруд.
Члени комісії дійшли висновку, що всі задачі, поставлені військовими, виконані вчасно.
“Ті взводно-опорні пункти і об’єкти фортифікації, які мали місце сьогодні бути і на які ми мали можливість дивитись, вони є достойно побудованими. Там солдат і офіцер можуть ефективно вести бій і вчиняти заходів з оборони держави”, – наголосив голова тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради Олександр Бакумов.
Народний депутат Сергій Рудик повідомив, що область не просто виконує всі роботи вчасно, а й навіть робить їх наперед та ще й економить кошти.
“Ті фортифікації, які бачили журналісти і громадськість, насправді мали бути зроблені у наступному році. Але щоб не чекати наступного року, враховуючи мінливу ситуацію на фронті, була проявлена ініціатива і зроблена робота. Все, що ми сьогодні побачили, виглядає достойно”, – повідомив народний депутат Сергій Рудик.