Протягом тижня у Кам’янському народилися 24 малюки

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Минулого тижня, в період з 7 по 13 липня, в пологовому відділенні міської лікарні № 9 у Кам’янському народилися 24 малюки: 11 дівчаток та 13 хлопчиків. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов у ранковому зверненні 14 липня.

«Бажаємо малюкам та їхнім батькам міцного здоров’я та щасливої долі!» – додав Андрій Білоусов.

Щодо безпекової ситуації мер проінформував, що вночі ворог спрямував на область безпілотники, є влучання у двох районах, постраждали троє людей. У нашому місті, на щастя, минулося без надзвичайних подій.

«За інформацією начальника ОВА, вночі ворог спрямував на область безпілотники. 10 з них збили оборонці неба. Але є і влучання у двох районах.

У Дніпровському постраждали троє людей. Дві 13-річні дівчинки у стані середньої тяжкості. 51-річний чоловік – «важкий». Зайнялися 3 будинки.

На Криворіжжі також виникла пожежа. Понівечена інфраструктура.

У нашому місті минулося без надзвичайних подій.

Тихого всім понеділка та продуктивного робочого тижня!» – написав міський голова.