У Павлограді чоловік вдарив незнайомця ножем та поїхав

Злочин стався 27 липня по вулиці Хутірській у м. Павлоград. 44-річний чоловік почав конфліктувати з 32-річним, між ними виникла бійка, в ході якої старший з чоловіків вдарив суперника у живіт лезом ножа мультитула, після чого поїхав з місця злочину.
Як зазначили у департаменті карного розшуку, чоловіки між собою не були знайомі, але спільне між ними знайшлося – жінка. Саме ревнощі стали підґрунтям конфлікту.
Потерпілого госпіталізували, а нападника розшукали та затримали в порядку ст. 208 КПК України правоохоронці Павлоградського РВП.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.