Загинула жінка, ще четверо людей дістали поранення: судитимуть чоловіка, який кинув гранату в натовп у Кам’янському районі
У 66-річного фігуранта виник конфлікт із сусідами. Маючи намір помститися, чоловік кинув бойову гранату поблизу їхнього будинку, де на той момент перебували люди. Внаслідок вибуху загинула 50-річна жінка. Ще четверо людей, серед яких 15-річна дівчина, дістали поранення різного ступеня тяжкості. Наразі досудове розслідування кримінального провадження завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Про це повідомили у поліції.
Злочин стався 28 червня близько 23:00 на території Верхівцевської територіальної громади. На місці події працювали поліцейські, вибухотехніки та прокурори. Зловмисника оперативно затримали.
За процесуального керівництва Жовтоводської окружної прокуратури слідчі зібрали достатню доказову базу, призначили та отримали результати низки експертиз і скерували обвинувальний акт до суду. Фігуранту інкримінують вчинення злочинів, передбачених п. 5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб), ч. 2 ст. 15, п. 1, 5 ч. 2 ст. 115 (замах на умисне вбивство кількох осіб способом, небезпечним для життя багатьох осіб) та ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами) Кримінального кодексу України.

