Мешканець Карнаухівки погрожував газівникам і поліцейським мисливською рушницею

Мешканець Карнаухівки погрожував газівникам і поліцейським мисливською рушницею

У Карнаухівці жінка і двоє чоловіків перешкоджали роботі представників ТОВ “Газорозподільні мережі України”, а згодом намагалися напасти на правоохоронців, що прибули на виклик.

Подія сталася на вулиці Галушкова ввечері 2 вересня. Газівники, що мали проводити роботи за даною адресою, зустріли опір з боку місцевих жителів і викликали правоохоронців.

Коли на місце прибули представники поліції, чоловік і його друг, що були напідпитку, нецензурно висловлювалися у бік правоохоронців, сіпали їх за одяг, а один з них погрожував мисливською рушницею, яку мав із собою. Поліцейські, щоб вгамувати порушників, застосували сльозогінний газ і доставили їх у відділок.

Суд призначив одному з порушників штраф у розмірі 51 грн за дрібне хуліганство, а також він заплатить 605 грн судового збору. Справу щодо його друга, який погрожував зброєю, розглядатимуть окремо.