Ворог атакував три райони Дніпропетровщини: постраждали люди, загинула худоба

Ворог атакував три райони Дніпропетровщини: постраждали люди, загинула худоба

Протягом дня ворог завдав більше 75 ударів по області. Окрім Дніпра, гучно сьогодні було на Нікопольщині та Синельниківщині. Постраждали троє чоловіків, загинула свійська худоба. Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на вечір 30 жовтня повідомили у ДніпроОВА та облраді.

По Дніпру ворог здійснив ракетну атаку, там пошкоджений інфраструктурний об’єкт.

По Нікопольському району агресор без упину гатив FPV-дронами й артилерією. Цілив по райцентру, Мирівській, Червоногригорівській, Марганецькій та Покровській громадах.

Постраждали троє чоловіків (59, 39 та 45 років). Всі – на амбулаторному лікуванні.

Сталися пожежі, знищені господарська та надвірна споруди. Пошкоджені 6 приватних будинків, 3 господарські та надвірна споруди, комунальне підприємство, багатоповерхівка, інфраструктура та лінія електропередачі. Зачепило аграрне підприємство, загинули 13 голів свійської худоби.

У Синельниківському районі російські військові вдарили БпЛА по Васильківській громаді. Пошкоджена інфраструктура.

В інших громадах області день минув без обстрілів.