Один забив людину на смерть, другий – пограбував пенсіонерку: вироки отримали двоє злочинців з Дніпра

Один забив людину на смерть, другий – пограбував пенсіонерку: вироки отримали двоє злочинців з Дніпра

По 7 років ув’язнення отримали двоє злочинців з Дніпра. Про це повідомляє Національна поліція.

У першому випадку нападник вдарив літню жінку та вихопив сумку з особистими речами.

Злочин стався на початку січня в Амур-Нижньодніпровському районі на вулиці Галини Мазепи. 75-річна жінка поверталась додому коли на неї напав підозрюваний. Чоловік завдав потерпілій кілька ударів по обличчю, а коли вона впала – забрав сумку та намагався втекти. Очевидці події наздогнали зловмисника та викликали поліцію.

Чоловіка затримали і фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 186 КК України.

Інший злочин стався 5 серпня у Шевченківському районі міста. Під час конфлікту на вулиці зловмисник завдав тілесних ушкоджень 55-річному чоловіку. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні 22 серпня.

Працівники поліції розшукали та затримали 34-річного нападника.

Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 121 КК України.

В обох випадках суд, розглянувши матеріали кримінальних проваджень, визнав чоловіків винними та призначив їм покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.