У «Водяній балці» в Кам’янському мешканці знову влаштували смітник
Не минуло й двох місяців після прибирання, як природна територія «Водяної балки» в Кам’янському знову засмічена побутовим сміттям. Про це редакції повідомили жителі, надіславши відео з місця.
За словами місцевих, своє сміття сюди зносять люди з приватного сектору. Можливо, економлять на вивезенні, можливо, таке виховання – однак факт залишається фактом: природна територія балки поступово перетворюється на помийницю.
Як повідомили в Департаменті екології та природних ресурсів, прибирання на цій території проводилося менш ніж два місяці тому, що можна побачити на цих фото.
Найближчим часом буде ПОВТОРНО вжито заходів з ліквідації цього несанкціонованого звалища.
Однак, враховуючи, що люди й надалі продовжують зносити сюди своє сміття, можливо, вже час застосовувати більш суворі заходи – штрафи та адміністративні стягнення.


