Через ворожу атаку у Павлограді та прилеглих районах введені екстрені відключення
Внаслідок чергового ворожого обстрілу у Павлограді було пошкоджене енергообладнання. Для стабілізації ситуації у місті та прилеглих районах запровадили екстрені відключення. Орієнтовний графік електропостачання: 3 години зі світлом, 3 години — без. Про це проінформували в ДТЕК «Дніпровські електромережі».
«Енергетики роблять усе можливе, аби повернути стабільне електропостачання якомога швидше. Але роботи ускладнюються непростою безпековою ситуацією у цьому районі», — додали в компанії.
Раніше президент Володимир Зеленський повідомляв, що у Павлограді росіяни пошкодили ЛЕП, через що тисячі сімей залишилися без світла.