Ворог понад 40 разів атакував Дніпропетровщину: поранено шістьох людей
Протягом дня ворог понад 40 разів атакував Дніпропетровщину. Під ударом перебували п’ять районів області, шестеро людей дістали поранення. Про безпекову ситуацію станом на вечір 6 червня повідомили у ДніпроОВА та облраді.
По Нікопольщині окупанти били безпілотниками й артилерією. У Покровській сільській громаді постраждали 4 людини: 16- та 18-річний хлопці, 45-річна жінка та 39-річний чоловік. Неповнолітній хлопець госпіталізований у стані середньої тяжкості, решта поранених лікуватиметься амбулаторно.
Гучно було також у райцентрі, Покровській міській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах. Сталися пожежі. Пошкоджені 3 приватні та багатоквартирний будинки, магазин, 4 авто, причіп та інфраструктура.
На Синельниківський, Дніпровський, Самарівський та Криворізький райони росіяни скерували БпЛА. Внаслідок ворожих атак у Шахтарській та Раївській громадах пошкоджені 4 автомобілі та підприємство, у Слобожанській громаді понівечений цвинтар, аграрне підприємство, приватний будинок, автівки й трактори.
У Піщанській громаді поранення дістали 73-річна жінка та 86-річний чоловік, вони лікуватимуться вдома. Пошкоджені 7 приватних будинків та лінія електропередачі.
Неспокійно також було у Грушівській та Зеленодольській громадах. Там пошкоджено дитячий заклад.

Категорія: Війна
Теґи: артилерія БПЛА війна Дніпровський район Криворізький район Нікопольський район поранені Самарівський район Синельниківський район