У Курилівці з Дніпра дістали тіло людини
У Дніпровському районі рятувальники дістали з річки Дніпро тіло чоловіка, який зник під час купання. Трагедія сталася у селищі Курилівка Петриківської громади.
Як повідомили у ДСНС, повідомлення про зникнення чоловіка надійшло вдень 24 червня. За попередньою інформацією, він пішов купатися у річку Дніпро та не повернувся.
Під час обстеження акваторії водойми рятувальники виявили тіло чоловіка 1985 року народження на відстані близько 20 метрів від берега та на глибині двох метрів.
Фахівці ДСНС доправили загиблого до берега та передали тіло працівникам Національної поліції.
До пошуково-рятувальної операції залучили п’ятьох рятувальників та одну одиницю спеціальної техніки.
Обставини трагедії встановлюють правоохоронці.