Підсумки тижня у Кам’янському: підтримка фронту, рішення сесії, допомога ветеранам

Підсумки тижня у Кам’янському: підтримка фронту, рішення сесії, допомога ветеранам

Упродовж тижня в Кам’янському продовжували підтримувати українських військових, ухвалили низку важливих рішень для розвитку громади, організували медичне обстеження для ветеранів і родин полеглих захисників та провели заходи до Дня Конституції України. Про основні події повідомив міський голова Андрій Білоусов.

Цього тижня представники громади побували на Куп’янському напрямку в Харківській області, де зустрілися з військовими одного з підрозділів. Від громадської організації «Бджола» захисникам передали портативні зарядні станції та кондиціонер для командно-спостережного пункту.

У межах міської програми «Допомога фронту» двом військовим частинам спрямували по 500 тисяч гривень субвенції. Для частини А4896 закупили комп’ютерну техніку, принтери та засоби відеоспостереження, а для військової частини А5249 виділили кошти на ремонт автомобільної техніки.

Для ветеранів і родин загиблих Героїв організували чергову поїздку до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова, де учасники пройшли комплексне медичне обстеження та отримали консультації фахівців.

Важливою подією стало повернення з російського полону після чотирьох років українського воїна-десантника з Кам’янського. За словами міського голови, цьому сприяла спільна робота зі спецпідрозділом «Янголи» та благодійним фондом «Осоння України».

Також Андрій Білоусов оглянув будівництво Козацької церкви Пресвятої Покрови Православної церкви України. Нині завершено фундамент і цокольний поверх, триває зведення стін та основи під майбутній купол. На території храму вже працює волонтерський центр.

Протягом тижня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, де розглянули 48 питань, серед яких підтримка військових, соціальний захист дітей, житлові питання та удосконалення адміністративних послуг.

Під час чергової сесії міської ради депутати розглянули 106 питань. Зокрема, внесли зміни до бюджету громади, передбачили додаткове фінансування для військових частин, педагогів позашкільної освіти та облаштування протипожежних систем у навчальних закладах. Також ухвалили рішення, необхідні для передачі місту нових трамвайних вагонів, підтримали програму допомоги патронатним вихователям та внесли зміни до програми підтримки Сил оборони.

Цього тижня міський голова також привітав колектив Видавничого дому «Андрій» із 20-річчям діяльності. За цей час видавництво реалізувало десятки краєзнавчих і культурних проєктів, а його книги поповнили фонди міських та шкільних бібліотек.

У Південному відділі Центру надання соціальних послуг до Міжнародного олімпійського дня провели спортивний захід для людей поважного віку за участю працівників закладу та представників Ветеранського простору.

Завершився тиждень відзначенням Дня Конституції України. У Кам’янському відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, а також загальноміський захід на майдані Калнишевського. Під час урочистостей відзначили військових, ветеранів, волонтерів і благодійників, а також передали автомобілі для потреб 147-ї окремої артилерійської бригади. Крім того, працювала виставка громадських і волонтерських організацій.

«Конституція залишається основою української державності. Сьогодні її принципи захищають оборонці на передовій. Дякую нашим військовим, ветеранам, волонтерам, благодійникам і всім, хто щодня виборює мир та перемогу для нашої країни», – зазначив Андрій Білоусов.