Троє людей загинули внаслідок ДТП у Нікополі
Аварія сталася 27 червня близько 15:00 на перехресті вулиць Степана Бандери та Херсонської у Нікополі.
За попередніми даними, 49-річний водій Mercedes-Benz не вибрав безпечної швидкості, наїхав на бордюр, виїхав на зустрічну смугу, врізався у металевий стовп, а потім зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2102.
Внаслідок аварії загинули обидва водії авто, а також 45-річна пасажирка ВАЗ. 15-річний хлопець, який перебував у ВАЗ, зазнав травм та був госпіталізований.
За фактом аварії відкрито кримінальне провадження за ст. 286 КК України. Триває досудове розслідування.