У Кам’янському чоловіка відправили на 120 годин суспільно корисних робіт через майже півмільйонний борг з аліментів
У Кам’янському суд визнав чоловіка винним у несплаті аліментів, через що утворилася заборгованість у понад 477 тисяч гривень. За рішенням суду він має відпрацювати 120 годин суспільно корисних робіт.
Відповідну постанову ухвалив Заводський районний суд Кам’янського.
Суд встановив, що чоловік не сплачував аліменти з 23 червня 2017 року по 1 червня 2026 року. Станом на 19 травня 2026 року його заборгованість склала 477 434,60 гривні, що значно перевищує суму платежів за шість місяців.
Виконавче провадження щодо стягнення аліментів було відкрито ще у червні 2017 року. Боржника неодноразово викликали до державної виконавчої служби, однак він не з’являвся. Під час виїздів державного виконавця за місцем проживання двері були зачинені, через що перевірити його майновий стан не вдалося.
Під час судового розгляду чоловік також не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про дату та час засідання.
Дослідивши матеріали справи, суд визнав його винним за ч. 1 ст. 183-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення — несплата аліментів, що призвела до виникнення заборгованості понад шість місяців.
Суд призначив чоловікові 120 годин суспільно корисних робіт. Крім того, з нього стягнули 665,60 грн судового збору.