«Сад Перемоги» на Дніпробуді поповнився новими рослинами: у дитячому садочку «Посмішка» висадили понад сотню кущів смородини

«Сад Перемоги» на Дніпробуді поповнився новими рослинами: у дитячому садочку «Посмішка» висадили понад сотню кущів смородини

За підтримки ГО «Бджола» та садового центру «Дворик», а також за сприяння Департаменту екології та природних ресурсів, у садочку «Посмішка» на Дніпробуді висадили більше ніж 100 кущів смородини. До екологічної акції, що відбулася цього тижня, долучилися вихованці закладу разом із вихователями та гостями.

Діти зі щирим захопленням висаджували порічки та чорну смородину поруч із уже наявними фруктовими деревами. Позитивною атмосферою заходу зарядилися всі присутні.

Висадка рослин відбулася за ініціативи представниці ГО «Бджола» Галини Єрмоленко та завдяки ресурсній підтримці від керівника садового центру «Дворик» Олександра Вороніна.

«Кожна висаджена нова рослина – це наш невеликий внесок у комфортніше довкілля та простір для дітей. Дуже вдячна керівнику садового центру «Дворик» Олександру Вороніну за щедро надані рослини та підтримку нашої ініціативи. Особливо приємно бачити, з яким ентузіазмом вихованці та вихователі садочка «Посмішка» долучаються до таких екологічних акцій. Саме завдяки подібним спільним зусиллям ми формуємо культуру турботи про природу й демонструємо дітям, що любов до довкілля починається у тому числі з таких добрих справ», – прокоментувала захід представниця ГО «Бджола» Галина Єрмоленко.

Від Департаменту екології та природних ресурсів керівництву та персоналу садочка «Посмішка» вручили відзнаку за активну участь в екологічних заходах.