У Харківській, Полтавській та Сумській областях запроваджені аварійні відключення (оновлено)

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Вночі 3 жовтня російські БпЛА атакували енергооб’єкти у кількох областях. Внаслідок влучань є пошкоджене обладнання і знеструмлені споживачі. Там, де дозволяє безпекова ситуація, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Про це повідомили в НЕК «Укренерго».

Через наслідки обстрілів, для недопущення перевантаження обладнання та зниження напруги в мережах обленерго, з 10:15 у частині Харківської та Полтавської областей запроваджені аварійні відключення. Застосування ГАВ триватиме до завершення аварійно-відновлювальних робіт.

Крім того, про тимчасове аварійне вимкнення в Сумському районі та в місті Суми проінформували в АТ «Сумиобленерго». «Енергетики роблять усе для ліквідації аварійної ситуації», – зазначається в повідомленні.

Станом на 11:30, за інформацією «Укренерго», аварійні відключення на Харківщині та Полтавщині скасовані.