Уряд продовжив дію пільгових тарифів на електроенергію для населення ще на місяць

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Кабмін продовжив дію пільгової ціни на електроенергію для населення ще на місяць. Про це у своїй промові на засіданні уряду 25 квітня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Таким чином, поточний тариф для споживачів (1,44 грн за 1 кВт·год і 1,68 грн за 1 кВт·год у разі споживання від 250 кВт·год на місяць) діятиме до 1 червня.

Нагадаємо, голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський нещодавно повідомив, що в Уряді розглядається питання про перегляд тарифів на електроенергію для побутових споживачів у бік їхнього підвищення, що пов’язане з високою вартістю відновлення енергетичної інфраструктури після ворожих обстрілів. За його інформацією, як один з варіантів розглядається встановлення тарифів 2,40 грн та 2,80 грн за 1 кВт·год.