Двох водіїв, які сіли за кермо, хоча були позбавлені права керування, виявили патрульні у Дніпрі

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Один з порушників керував автівкою у стані алкогольного сп’яніння, інший перебував під дією наркотичних речовин.

Як повідомили у патрульній поліції, одного з водіїв зупинили для перевірки на дорожній станції. Чоловік, що перебував за кермом автомобіля «Mercedes-benz», мав ознаки алкогольного сп’яніння. Він пройшов освідування за допомогою Драгеру і прилад підтвердив, що водій нетверезий – в його крові було виявлено 2,77 проміле алкоголю.

Також з’ясувалося, що водій вже неодноразово притягався до відповідальності і позбавлений права керування. На нього патрульні склали протокол за ч. 3 ст. 130 (керування у стані сп’яніння) та ч. 5 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, що позбавлена права керування повторно) КУпАП.

Ще одного водія, позбавленого права керування, патрульні виявили у Новокодацькому районі Дніпра. Чоловік мав ознаки наркотичного сп’яніння, однак від проходження медогляду відмовився.

На нього патрульні склали протокол за ч. 3 ст. 130 та ч. 5 ст. 126 КУпАП.

В обох випадках водіїв відсторонили від керування авто.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі в неділю виявили двох п’яних водіїв.