Мешканців Кривого Рогу судитимуть за вирощування конопель

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Двоє мешканців Кривого Рогу закуповували у мережі «Інтернет» насіння конопель та вирощували рослини в гаражах та на земельних ділянках поблизу них.

Як повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, ділки ретельно доглядали за плантаціями: обладнали системою поливу, освітлення, вентиляцією, піддавали культивуванню, обробці землі. Працювали, дотримуючись конспірації.

Зібраний «урожай» висушували, переробляли на наркосировину за допомогою саморобного пристрою, розфасовували виготовлені наркотики у гаражах та готували до збуту. Сезонний обсяг виробництва сягав 50 кг канабісу.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили понад 3,5 кг канабісу, майже 3 тис. рослин конопель, електронні ваги, пристрій для подрібнення наркотичної речовини, чорнові записи, мобільні телефони, зброю.

Орієнтовна вартість вилученого за цінами чорного ринку складає майже 2 млн грн.

Фігурантам було інкриміновано незаконне поводження зі зброєю, незаконне виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів з метою збуту, посів і вирощування конопель з метою збуту, вчинені за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 310 КК України).

Наразі прокурори Криворізької центральної окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно обох наркоділків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що двоє криворіжців виростили близько сотні кущів конопель.