Мешканець Кривого Рогу пів року розкрадав деталі залізничної колії

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Місцевого мешканця підозрюють у 12 епізодах крадіжок різних частин верхньої будови колії з територій «Укрзалізниці», що охороняються, та промислового підприємства.

Співробітники відділення поліції № 2 Криворізького РУП встановили особу крадія – ним виявився 32-річний місцевий житель. Вони з’ясували, що чоловік діяв протягом пів року. За допомогою інструментів він розбирав колії на частини та вивозив їх на машині. Під час обшуку в автомобілі та у гаражі чоловіка поліцейські вилучили частину викраденого майна. Наразі встановлюється причетність інших осіб до вказаних злочинів.

31 жовтня за погодженням з Криворізькою південною окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру за 12 епізодами кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (крадіжка), та обрали запобіжний захід.