У Кам’янському поліцейський зі спільниками прикривав збут наркотиків замісною терапією
Заступник начальника одного із відділів Кам’янського районного управління поліції (наразі вже колишній) організував схему заробітку на збуті наркотичних засобів під виглядом надання замісної терапії наркозалежним. До свого «бізнесу» він залучив ще трьох мешканців області. Подробиці повідомили в обласній прокуратурі та ДБР.
За даними слідства, для організації так званої «роботи» фігуранти орендували приміщення, в якому розташували медичний центр, де мали безкоштовно надавати допомогу наркозалежним. Після отримання ліцензії на зберігання наркотичних засобів співучасники закупили їх у комунального підприємства, яке спеціалізується на оптовій торгівлі фармацевтичними товарами.
У подальшому під виглядом психіатричної допомоги наркозалежним фігуранти за гроші збували метадон як пацієнтам, так і особам, які не потребували медичної допомоги. Щомісячний обіг від їхньої діяльності становив майже пів мільйона гривень.
У ході обшуків вилучено понад 3 тисячі таблеток метадону, майже 1 млн грн готівки, документацію та чорнові записи.
Наразі експоліціянту та трьом його співучасникам повідомили про підозру за фактом перевезення, зберігання та збуту наркотичних засобів. Їхні дії кваліфікують за ч. 2 ст. 307 КК України. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Вирішується питання щодо обрання фігурантам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.
Заходи з викриття здійснювали прокурори спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого в м. Полтаві, за оперативного супроводу Дніпропетровського управління ДВБ НП України та УСБУ в Дніпропетровській області.
Категорія: Кримінал
Теґи: Дніпропетровська область замісна терапія збут наркотиків поліцейський прокуратура















