Прокуратура розпочала розслідування за фактом атаки дронами об’єкта критичної інфраструктури на Дніпропетровщині

Ввечері 17 березня окупанти з використанням дронів-камікадзе здійснили удари по об’єкту критичної інфраструктури в м. Новомосковськ. Внаслідок ворожої атаки сталася пожежа.
Вибуховою хвилею пошкоджено 6 дачних будинків, розташованих поряд, чотири з яких зруйновані вщент. На щастя, люди не постраждали.
За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Проводяться першочергові заходи для фіксування злочину, скоєного армією країни-агресора. На місцях подій працюють працівники ДСНС та правоохоронці області. Триває збір речових доказів та документування воєнних злочинів рф.
18.03.2023
Категорія: Війна, Кримінал
Теґи: дрони-камікадзе критична інфраструктура поліція прокуратура
Категорія: Війна, Кримінал
Теґи: дрони-камікадзе критична інфраструктура поліція прокуратура