Стрілянина у Дніпрі: активних учасників сутички затримано

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Відвідувачі одного із ресторанів Дніпра вчинили бійку, в ході якої один з них наніс ножове поранення чоловіку. Залишивши заклад, фігуранти влаштували стрілянину в центрі міста. За вчинення хуліганських дій двом чоловікам повідомлено про підозру, ще одному фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Подробиці повідомили у поліції Дніпропетровської області та обласній прокуратурі.

1 червня до поліції надійшло повідомлення від лікарів про госпіталізацію чоловіка із тілесними ушкодженнями. Згодом на лінію «102» надійшли ще виклики: конфлікт, стрілянина та автомобільні перегони, які вчинили дві групи чоловіків. Після проведення першочергових слідчих та слідчо-оперативних дій правоохоронці встановили всі обставини подій.

З’ясувалося, що біля одного з кафе на вулиці Барикадній у Соборному районі Дніпра між двома компаніями чоловіків виник конфлікт. В ході сутички 27-річний чоловік наніс завдав іншому ножове поранення та сталася стрілянина. З місця події до лікарні було доставлено 22-річного потерпілого з ножовим пораненням. Після цього обидві компанії сіли в автомобілі та влаштували перегони на центральних вулицях Дніпра. Коли автомобілі зупинилися, 28-річний фігурант здійснив декілька пострілів з пістолету, після чого всі учасники події залишили автівки на вулиці Обручевій та втекли. Внаслідок стрілянини ніхто не постраждав. Також в ході слідчих заходів були виявлені автомобілі «Audi A8» і «BMW X5», пістолети Макарова та Глок-17 і стріляні гільзи.

Під час досудового розслідування поліцейські опитали свідків та відпрацювали камери відеоспостереження, вилучили речові докази. В результаті були встановлені всі учасники конфліктної ситуації, які одразу після скоєння злочину почали переховуватись від правоохоронців на території інших областей.

14 червня за участі спецпризначенців відбулися обшуки за місцями мешкання фігурантів та в їхніх автомобілях. Під час обшуків вилучено три транспортні засоби, ноутбуки, мобільні телефони, зброю, у тому числі автоматичну з набоями, та інші речові докази.

Того ж дня слідчі повідомили двом чоловікам віком 37 та 28 років про підозру за фактами стрілянини, що передбачено ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Одному з підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, інший чекає на судове засідання. Ще одному фігуранту повідомлено про підозру за нанесення ножового поранення, що передбачено ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Триває комплекс слідчих дій для встановлення всіх обставин злочинів.

Досудове розслідування здійснюють слідчі відділення поліції № 5 Дніпровського районного управління поліції в Дніпропетровській області, процесуальне керівництво – Правобережна окружна прокуратура м. Дніпра.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі затримали чоловіка, який влаштував стрілянину та поранив охоронця підприємства.