Суд виніс вирок грабіжникам, які вдерлися до літньої пари на Дніпропетровщині

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Суд виніс вирок чоловікам, які вчинили розбійний напад на подружжя літніх людей.

Зловмисники завдали ножові поранення 71-річному чоловіку, побили його дружину та забрали з будинку гроші, золоті прикраси та ноутбук.

Злочин стався 8 березня 2023 року у приватному будинку села Кохівка Павлоградського району. Двоє раніше судимих чоловіків проникли до будинку місцевих жителів похилого віку, завдали ножових поранень господарю помешкання та тілесних ушкоджень його дружині й заволоділи цінними речами потерпілих.

Зібравши достатню кількість доказів протиправних дій фігурантів, слідчі, за погодженням із Павлоградською окружною прокуратурою, повідомили їм про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України та скерували обвинувальний акт до суду.

Дослідивши матеріали кримінального провадження та докази, які надали поліцейські, суд визнав чоловіків винних у вчиненні злочину й призначив їм покарання у вигляді 13,5 років позбавлення волі з конфіскацією особистого майна.

Фігурантів засуджено до 13,5 років позбавлення волі.

15.01.2025
Категорія: Кримінал
Теґи: грабіж суд