У Дніпрі двоє 20-річних юнаків пограбували однолітка

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Грабіжники зустріли потерпілого, коли той йшов вулицею додому. Погрожуючи юнаку побиттям, нападники забрали в нього гроші та втекли.

15 січня близько 21:20 поліцейські отримали повідомлення про пограбування на вулиці 93-ї Холодноярської Бригади в Шевченківському районі Дніпра. Двоє невідомих спочатку попросили у 20-річного потерпілого гроші, а коли той відмовив – напали на нього, забрали гроші та втекли.

Отримавши опис нападників, працівники кримінальної поліції відділення поліції № 7 Дніпровського РУП  почали відпрацювання місця скоєння злочину та пошук грабіжників. Впродовж години правоохоронці їх затримали. Ними виявились 20-річні місцеві мешканці. Поліцейські вилучили викрадене.

За погодженням з Центральною окружною прокуратурою м. Дніпра юнаків затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

16 січня слідчі відділення поліції повідомили затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. За вчинене їм загрожує до 10 років позбавлення волі. Триває слідство.