У Дніпрі патрульні виявили наркомана без прав за кермом ВАЗ

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Учора близько опівночі патрульний екіпаж зупинив на проспекті Слобожанському у Дніпрі за порушення ПДР водія автомобіля ВАЗ. Під час спілкування з кермувальником поліцейські помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння і запропонували пройти медогляд у лікарні. Чоловік відмовився.

Під час складання адміністративних матеріалів виявилося, що водій ніколи не отримував водійське посвідчення і, до того ж, вже позбавлений судом права керування, втім, не виконує судове рішення.

На чоловіка патрульні склали протокол за ч. 3 ст. 130 (керування у стані сп’яніння) та, оскільки в діях громадянина вбачалися ознаки кримінального правопорушення за ст. 382 (невиконання судового рішення) ККУ, викликали на місце слідчо-оперативну групу. Водія відсторонили від керування авто. Йому загрожує кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від 500 до 1 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до трьох років.