У Дніпрі підпалили автомобіль військового

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Внаслідок підпалу загорівся транспортний засіб, який був припаркований на одній із вулиць в Самарському районі міста.

Як повідомили у поліції Дніпропетровської області, 28 червня, близько 00:40 до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що на вулиці горить автомобіль.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Пожежу загасили рятувальники. Внаслідок горіння пошкоджена передня частина автомобіля. З місця події правоохоронці вилучили речові докази, у тому числі пластикову пляшку.

За вказаним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Поліцейські вживають всі необхідні заходи для встановлення та затримання причетних осіб. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли у Кам’янському на Гайдамацькій підпалили авто військовослужбовця.