У Кам’янському судитимуть чоловіка, який побив та пограбував 17-річного хлопця

У Кам’янському судитимуть чоловіка, який побив та пограбував 17-річного хлопця

У Кам’янському завершили досудове розслідування щодо 32-річного чоловіка, якого обвинувачують у пограбуванні неповнолітнього. Обвинувальний акт уже скеровано до суду.

Як повідомили в поліції, подія сталася 16 квітня близько 13:00 за місцем проживання 17-річного потерпілого.

За даними слідства, чоловік прийшов до юнака в гості. Між ними виник конфлікт, під час якого нападник побив хлопця, після чого відкрито заволодів його мобільним телефоном і втік.

Правоохоронці встановили місцезнаходження підозрюваного під час оперативно-розшукових заходів.

32-річному чоловікові інкримінують ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.

На час досудового розслідування суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

25.06.2026
Категорія: Кримінал
Теґи: пограбування суд