У Нікополі затримали чоловіка, який побив знайомого до смерті

Мешканець Нікополя завдав знайомому численні травми та залишив помирати.
19 травня на лінію «102» звернулась жінка, яка розповіла, що у квартирі її сусіда вже тривалий час горить світло, однак він не виходить на зв’язок декілька днів. Поліцейські виїхали на місце події та виявили у кімнаті тіло 65-річного чоловіка з численними тілесними ушкодженнями. Слідчим було призначено судово-медичну експертизу.
Оперативники Нікопольського районного управління поліції взялись до пошуків нападника та встановили, що до злочину причетний 42-річний місцевий житель. 16 травня близько 17-ї години чоловіки перебували за місцем мешкання потерпілого. Між ними виникла сварка, в ході якої гість побив господаря. Від отриманих травм останній помер.
20 травня слідчі повідомили нападнику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).