У Павлоградському районі затримали двох грабіжників

Один із затриманих в магазині вихопив гаманець із сумки жінки, інший втік з неоплаченим товаром з мінімаркету. Обидва злочини сталися в місті Тернівка. Викрадене вилучили та повернули власникам.
Як повідомили в поліції Дніпропетровської області, 40-річний чоловік в одному з магазинів вихопив гаманець із сумки 61-річної потерпілої. Продавчиня намагалася зупинити грабіжника, але не змогла його наздогнати.
Другий злочин стався в одному з мінімаркетів, де 20-річний молодий чоловік обрав товар та, незважаючи на прохання касира оплатити його, втік.
Оперативники кримінальної поліції Павлоградського районного відділу поліції за отриманими прикметами заявників розшукали та затримали грабіжників.
Слідчі повідомили фігурантам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі. Триває слідство.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про кам’янчанина, який за спробу вкрасти продукти та алкоголь із супермаркету «АТБ» отримав рік умовно.