З ломом та на авто: у Дніпрі затримали серійного крадія, який «гастролював» закладами міста
У Дніпрі викрили 42-річного чоловіка, який спеціалізувався на нічних «набігах» на міські заклади. Маючи непогашену судимість за аналогічні злочини, фігурант знову вдався до крадіжок, використовуючи лом для зламу дверей. Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.
За даними слідства, обидва епізоди сталися у березні в Індустріальному районі міста. Під час першого виїзду чоловік вночі пошкодив двері продуктового магазину, забрав готівку з каси та втік на автомобілі.
Згодом за аналогічною схемою він проник до приміщення перукарні. Цього разу його здобиччю стали гроші та два мобільні телефони, що належали власниці закладу.
Слідчі вже повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 185 (крадіжка в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці перевіряють причетність затриманого до інших подібних злочинів на території Дніпра.