За фактом побиття чоловіка на Лівобережжі Кам’янського поліція відкрила кримінальне провадження

Події, про які йдеться, сталися вчора, 4 лютого на лівобережжі Кам’янського. Поліцейські опитали потерпілого, наразі триває встановлення всіх обставин побиття.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України (умисне легке тілесне ушкодження).
Як пізніше повідомили в поліції Дніпропетровської області, 5 лютого потерпілий надав до органу досудового розслідування посвідчення громадського діяча – документ долучений до матеріалів кримінального провадження.
Відповідно до цього, слідчі перекваліфікували кримінальне провадження зі ст. 125 на ч. 2 ст. 350 (погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, що виконує громадський обов`язок) Кримінального кодексу України.
Чоловік, про якого йде мова, того ж дня почав публікувати у соцмережах селфі та відео з собою, тоді стало відомо, що заяву про напад на себе зробила особа, яку звуть Олександр Коваль.
Наразі відомо, що цей молодик неодноразово отримував повістку від ТЦК та СП, але уникав візитів до військкомату, посилаючись на те, що він начебто «волонтер». За інформацією з джерел у правоохоронних органах, його було оголошено в розшук та внесено до реєстру «Армор» як ухилянта.