Зарізав, підпалив тіло та просив гроші від імені жертви: у Дніпрі судитимуть рецидивіста

Зарізав, підпалив тіло та просив гроші від імені жертви: у Дніпрі судитимуть рецидивіста

У Дніпрі 37-річний раніше судимий за вбивство чоловік жорстоко розправився зі своїм 49-річним знайомим, спалив його тіло, а потім намагався виманити гроші у близьких загиблого через його мобільний телефон. Наразі слідчі завершили досудове розслідування, а обвинувальний акт за фактами умисного вбивства та спроби шахрайства скерували до суду.

Як повідомили в поліції, злочин стався 30 березня у Новокодацькому районі Дніпра. Під час конфлікту, що спалахнув між знайомими, один з них завдав іншому численних ножових поранень у шию, від яких той помер на місці. Щоб приховати сліди злочину, нападник загорнув тіло в ковдру, підпалив його та втік.

Після вбивства фігурант забрав мобільний телефон жертви. З нього він почав надсилати повідомлення знайомим загиблого, поширюючи неправду про те, що чоловік нібито потрапив до лікарні та потребує термінової фінансової допомоги. Для переказу коштів він вказував реквізити власної банківської картки, проте ніхто з адресатів гроші так і не надіслав.

Оперативники кримінальної поліції затримали 37-річного підозрюваного. Виявилося, що він є рецидивістом і вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за аналогічний злочин – умисне вбивство.

Чоловіку інкримінують умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство, а також замах на шахрайство (п. 13 ч. 2 ст. 115 та ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 КК України). Наразі досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.